RW1S5CAR015J
OhmiteOhmite
RW1S5CAR015J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW1S5CAR015J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.015 OHM 5% 1.5W J LEAD
Ngā Rauemi: RW1S5CAR015J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW1S5CAR015J
Tau Wae RW1S5CAR015J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.015 OHM 5% 1.5W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6007 pcs Pepa Raraunga RW1S5CAR015J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Raupapa RW Tuhinga 15 mOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case 3916 J-Lead Ētahi Ingoa RW1S5CAR015
RW1S5CAR015JBK
RW1S5J.015BK
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.164" (4.17mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 15 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW1S5CAR010JE
RW1S5CAR010JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.01 OHM 5% 1.5W J LEAD
I roto i te taonga: 36843 pcs
Tikiake: RW1S5CAR010JE.pdf
RFQ
RW1S5CAR015JE
RW1S5CAR015JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.015 OHM 5% 1.5W J LEAD
I roto i te taonga: 38880 pcs
Tikiake: RW1S5CAR015JE.pdf
RFQ
RW1S5CAR030JET
RW1S5CAR030JET
Whakaahuatanga: RES 0.03 OHM 5% 1.5W J LEAD
Tikiake: RW1S5CAR030JET.pdf
RW1S5CAR015JET
RW1S5CAR015JET