RW1S5CAR030JE
OhmiteOhmite
RW1S5CAR030JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW1S5CAR030JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.03 OHM 5% 1.5W J LEAD
Ngā Rauemi: RW1S5CAR030JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW1S5CAR030JE
Tau Wae RW1S5CAR030JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.03 OHM 5% 1.5W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39524 pcs Pepa Raraunga RW1S5CAR030JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Raupapa RW Tuhinga 30 mOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case 3916 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.164" (4.17mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 30 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound