RW1S5CAR010J
OhmiteOhmite
RW1S5CAR010J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW1S5CAR010J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 5% 1.5W J LEAD
Ngā Rauemi: RW1S5CAR010J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW1S5CAR010J
Tau Wae RW1S5CAR010J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 5% 1.5W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5732 pcs Pepa Raraunga RW1S5CAR010J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Raupapa RW Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case 3916 J-Lead Ētahi Ingoa RW1S5CAR010
RW1S5CAR010JBK
RW1S5J.010BK
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.164" (4.17mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW1S5CAR005JT
RW1S5CAR005JT
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.005 OHM 5% 1.5W J LEAD
I roto i te taonga: 4567 pcs
Tikiake: RW1S5CAR005JT.pdf
RFQ
RW1S5CAR010JET
RW1S5CAR010JET
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.01 OHM 5% 1.5W J LEAD