RW1S5CAR005JE
OhmiteOhmite
RW1S5CAR005JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW1S5CAR005JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.005 OHM 5% 1.5W J LEAD
Ngā Rauemi: RW1S5CAR005JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW1S5CAR005JE
Tau Wae RW1S5CAR005JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 5% 1.5W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43731 pcs Pepa Raraunga RW1S5CAR005JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Raupapa RW Tuhinga 5 mOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case 3916 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.164" (4.17mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW1S5CA1R00JE
RW1S5CA1R00JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 1 OHM 5% 1.5W J LEAD
I roto i te taonga: 33689 pcs
Tikiake: RW1S5CA1R00JE.pdf
RFQ
RW1S5CAR010J
RW1S5CAR010J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.01 OHM 5% 1.5W J LEAD
I roto i te taonga: 5732 pcs
Tikiake: RW1S5CAR010J.pdf
RFQ
RW1S5CAR005J
RW1S5CAR005J
Whakaahuatanga: RES 0.005 OHM 5% 1.5W J LEAD