LVK25R010FER
OhmiteOhmite
LVK25R010FER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVK25R010FER
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 2W 2512 WIDE
Ngā Rauemi: LVK25R010FER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVK25R010FER
Tau Wae LVK25R010FER Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 2W 2512 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82365 pcs Pepa Raraunga LVK25R010FER.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1224 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Raupapa LVK Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Ētahi Ingoa LVK25R010FERCT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LVK25R003DER
LVK25R003DER
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.003 OHM 2W 2512 WIDE
I roto i te taonga: 66847 pcs
Tikiake: LVK25R003DER.pdf
RFQ
LVKIT
LVKIT
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: KIT LVX SERIES 5EA OF 6 VALUES
I roto i te taonga: 4181 pcs
Tikiake: LVKIT.pdf
RFQ
LVK25R003FER
LVK25R003FER
Kaihanga: Ohmite
Tikiake: LVK25R003FER.pdf
LVK25R010FE
LVK25R010FE
Whakaahuatanga: RES 0.01 OHM 2W 2512 WIDE