LVK25R002DER
OhmiteOhmite
LVK25R002DER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVK25R002DER
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.002 OHM 2W 2512 WIDE
Ngā Rauemi: LVK25R002DER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVK25R002DER
Tau Wae LVK25R002DER Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.002 OHM 2W 2512 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66552 pcs Pepa Raraunga LVK25R002DER.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1224 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Raupapa LVK Tuhinga 2 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Ētahi Ingoa LVK25R002DERTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 mOhms ±0.5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film