LVK25R003FER
OhmiteOhmite
LVK25R003FER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVK25R003FER
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.003 OHM 2W 2512 WIDE
Ngā Rauemi: LVK25R003FER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVK25R003FER
Tau Wae LVK25R003FER Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.003 OHM 2W 2512 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86651 pcs Pepa Raraunga LVK25R003FER.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1224 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Raupapa LVK Tuhinga 3 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Ētahi Ingoa LVK25R003FERCT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film