HVC0805E5007KET
OhmiteOhmite
HVC0805E5007KET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HVC0805E5007KET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 5G OHM 10% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: HVC0805E5007KET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HVC0805E5007KET
Tau Wae HVC0805E5007KET Kaihanga Ohmite
He Rahinga Kei te wātea 16459 pcs Pepa Raraunga HVC0805E5007KET.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±500ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa HVC Tuhinga 5 GOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa HVC0805E5007KET-ND
HVC0805E5007KETTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 GOhms ±10% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) High Voltage Thick Film Te hanganga Thick Film