HVC0603Z2506FET
OhmiteOhmite
HVC0603Z2506FET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HVC0603Z2506FET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 250M OHM 1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: HVC0603Z2506FET.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HVC0603Z2506FET
Tau Wae HVC0603Z2506FET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 250M OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5336 pcs Pepa Raraunga HVC0603Z2506FET.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm)
Raupapa HVC Tuhinga 250 MOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa HVC0603Z2506FET-ND
HVC0603Z2506FETTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 250 MOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage Thick Film