HVC0603T5005FET
OhmiteOhmite
HVC0603T5005FET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HVC0603T5005FET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 50M OHM 1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: HVC0603T5005FET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HVC0603T5005FET
Tau Wae HVC0603T5005FET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 50M OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63063 pcs Pepa Raraunga HVC0603T5005FET.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm)
Raupapa HVC Tuhinga 50 MOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa HVC0603T5005FET-ND
HVC0603T5005FETTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 MOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage Thick Film Te hanganga Thick Film