E300KR50
Hua Hua
Tau Wae: E300KR50
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RESISTOR POWER ADJ 0.5 OHM 300W
Ngā Rauemi: E300KR50.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E300KR50
Tau Wae E300KR50 Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RESISTOR POWER ADJ 0.5 OHM 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5829 pcs Pepa Raraunga E300KR50.pdf
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Lug
Raupapa Corrib®280 Tuhinga 500 mOhms
Mana (Watts) 300W Packaging Bulk
Paa / Case Radial, 3 Lead, Tubular Ētahi Ingoa OHE300KR50
OHE300KR50-ND
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te roa 8.500" (215.90mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Taimana 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms 300W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 8.500" (215.90mm) Length