E300KR25
Hua Hua
Tau Wae: E300KR25
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RESISTOR POWER ADJ 0.25 OHM 300W
Ngā Rauemi: E300KR25.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E300KR25
Tau Wae E300KR25 Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RESISTOR POWER ADJ 0.25 OHM 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1626 pcs Pepa Raraunga E300KR25.pdf
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Lug
Raupapa Corrib®280 Tuhinga 250 mOhms
Mana (Watts) 300W Packaging Bulk
Paa / Case Radial, 3 Lead, Tubular Ētahi Ingoa OHE300KR25
OHE300KR25-ND
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 8.500" (215.90mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Taimana 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 250 mOhms 300W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 8.500" (215.90mm) Length Momo Whakatika Slide