E300KR80
Hua Hua
Tau Wae: E300KR80
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RESISTOR POWER ADJ 0.8 OHM 300W
Ngā Rauemi: E300KR80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E300KR80
Tau Wae E300KR80 Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RESISTOR POWER ADJ 0.8 OHM 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1745 pcs Pepa Raraunga E300KR80.pdf
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Lug
Raupapa Corrib®280 Tuhinga 800 mOhms
Mana (Watts) 300W Packaging Bulk
Paa / Case Radial, 3 Lead, Tubular Ētahi Ingoa OHE300KR80
OHE300KR80-ND
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 8.500" (215.90mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Taimana 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 800 mOhms 300W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 8.500" (215.90mm) Length Momo Whakatika Slide
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
E3012S.41.86
E3012S.41.86
Kaihanga: General Cable
Whakaahuatanga: 12C/22 7/30BC CL3P/CMP/FPLP
I roto i te taonga: 323 pcs
Tikiake:
RFQ
E300KR80E
E300KR80E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RESISTOR POWER ADJ 0.8 OHM 300W