C220-075-3VE
OhmiteOhmite
C220-075-3VE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C220-075-3VE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua HEATSINK AND CLIPS FOR 3 TO-220
Ngā Rauemi: C220-075-3VE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C220-075-3VE
Tau Wae C220-075-3VE Kaihanga Ohmite
He Rahinga Kei te wātea 17051 pcs Pepa Raraunga C220-075-3VE.pdf
Whānui 1.500" (38.10mm) Momo Board Level, Vertical
Ētahi Ingoa C2200753VE Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti Degreased Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te roa 2.953" (75.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.710" (18.03mm)