C220-050-2VE
OhmiteOhmite
C220-050-2VE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C220-050-2VE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua HEATSINK AND CLIP FOR 2 TO-220
Ngā Rauemi: C220-050-2VE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C220-050-2VE
Tau Wae C220-050-2VE Kaihanga Ohmite
He Rahinga Kei te wātea 23356 pcs Pepa Raraunga C220-050-2VE.pdf
Whānui 1.500" (38.10mm) Momo Board Level, Vertical
Ētahi Ingoa C2200502VE Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti Degreased Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te roa 1.969" (50.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.710" (18.03mm)