C220-025-1AE
OhmiteOhmite
C220-025-1AE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C220-025-1AE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua HEATSINK AND CLIP FOR TO-220
Ngā Rauemi: C220-025-1AE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C220-025-1AE
Tau Wae C220-025-1AE Kaihanga Ohmite
He Rahinga Kei te wātea 38885 pcs Pepa Raraunga C220-025-1AE.pdf
Whānui 1.500" (38.10mm) Momo Board Level, Vertical
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu -
Hanga Rectangular, Fins Raupapa C
Te whakakorenga o te mana @ te marangai - Kua whakakakahuhia te kohinga TO-220
Ētahi Ingoa C2200251AE Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti Black Anodized Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te roa 0.984" (25.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.710" (18.03mm)