822BR16-213R001
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 822BR16-213R001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR
Ngā Rauemi: 822BR16-213R001.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 822BR16-213R001
Tau Wae 822BR16-213R001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1239 pcs Pepa Raraunga 822BR16-213R001.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 315V Whakamutunga Solder
Packaging Tray Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -40°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyphenylene Sulfide (PPS) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Whakatauranga onamata 6A