822BR10-213R001
NorCompNorComp
822BR10-213R001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 822BR10-213R001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
Ngā Rauemi: 822BR10-213R001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 822BR10-213R001
Tau Wae 822BR10-213R001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2203 pcs Pepa Raraunga 822BR10-213R001.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500V Whakamutunga Solder
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru - Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Nickel Raupapa QUIK-LOQ™ 822B
Packaging Tray Ētahi Ingoa NOR1598
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -40°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Copper Alloy