822BR12-213R001
NorCompNorComp
822BR12-213R001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 822BR12-213R001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
Ngā Rauemi: 822BR12-213R001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 822BR12-213R001
Tau Wae 822BR12-213R001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2295 pcs Pepa Raraunga 822BR12-213R001.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 480V Whakamutunga Solder
Packaging Tray Ētahi Ingoa NOR1599
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -40°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Copper Alloy