380-025-113L001
NorCompNorComp
380-025-113L001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 380-025-113L001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 380-025-113L001.pdf
25 pcs
70 pcs
140 pcs
280 pcs
560 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 380-025-113L001
Tau Wae 380-025-113L001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7833 pcs Pepa Raraunga 380-025-113L001.pdf
Packaging Tray Ētahi Ingoa 380025113L001
NOR1140
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 1A