380-015-213L001
NorCompNorComp
380-015-213L001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 380-015-213L001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 380-015-213L001.pdf
25 pcs
90 pcs
180 pcs
270 pcs
540 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 380-015-213L001
Tau Wae 380-015-213L001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8361 pcs Pepa Raraunga 380-015-213L001.pdf
Packaging Tray Ētahi Ingoa 380015213L001
NOR1138
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti 15.0µin (0.38µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Type, Micro-D Tae -
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: HellermannTyton
Whakaahuatanga: SHRINKIT 321 UNIV BASIC KIT
I roto i te taonga: 1925 pcs
Tikiake: 380-03005.pdf
RFQ
380-009-213L001
380-009-213L001
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 9POS PNL MNT
I roto i te taonga: 11724 pcs
Tikiake: 380-009-213L001.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Tikiake: 380-015-113L001.pdf
Kaihanga: HellermannTyton
Whakaahuatanga: SHRINKIT 321 BASIC BLACK KIT
Tikiake: 380-03001.pdf
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 9POS PNL MNT
380
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN PLUG MONO 6.35MM 2COND
Tikiake: 380.pdf
380
Kaihanga: TPI (Test Products International)
Whakaahuatanga: THERMOMETER GUN IR 8:1 W/O LASER
Tikiake: 380.pdf
380-046P
380-046P
Kaihanga: Digilent, Inc.
Whakaahuatanga: CHIPKIT PROTOSHIELD MAX 32
Tikiake: 380-046P.pdf
Kaihanga: Digilent, Inc.
Whakaahuatanga: CHIPKIT PROTOSHIELD UNO 32
Tikiake: 380-045P.pdf
Kaihanga: JKL Components Corporation
Whakaahuatanga: LAMP INCAND RT-1.75 MID FLA 6.3V
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel