380-015-113L001
NorCompNorComp
380-015-113L001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 380-015-113L001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 380-015-113L001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
90 pcs
180 pcs
270 pcs
540 pcs
1080 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 380-015-113L001
Tau Wae 380-015-113L001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10484 pcs Pepa Raraunga 380-015-113L001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Rauemi Tae, Whakaoti Zinc Alloy, Nickel Plated Raupapa Micro-D 380
Packaging Tray Ētahi Ingoa 380015113L001
NOR1141
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Beryllium Copper
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti 15.0µin (0.38µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Type, Micro-D Tae -
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
380-009-113L001
380-009-113L001
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 9POS PNL MNT
I roto i te taonga: 14920 pcs
Tikiake: 380-009-113L001.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
I roto i te taonga: 7833 pcs
Tikiake: 380-025-113L001.pdf
RFQ
Kaihanga: HellermannTyton
Whakaahuatanga: SHRINKIT 321 BASIC BLACK KIT
Tikiake: 380-03001.pdf
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 9POS PNL MNT
380
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN PLUG MONO 6.35MM 2COND
Tikiake: 380.pdf
Kaihanga: HellermannTyton
Whakaahuatanga: SHRINKIT 321 UNIV BASIC KIT
Tikiake: 380-03005.pdf
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
380
Kaihanga: JKL Components Corporation
Whakaahuatanga: LAMP INCAND RT-1.75 MID FLA 6.3V
Tikiake: 380.pdf
Kaihanga: TPI (Test Products International)
Whakaahuatanga: THERMOMETER GUN IR 8:1 W/O LASER
Kaihanga: PanaVise
Whakaahuatanga: BASE VACUUM PAD
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
380-045P
380-045P
Kaihanga: Digilent, Inc.
Whakaahuatanga: CHIPKIT PROTOSHIELD UNO 32
Tikiake: 380-045P.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel