195-078-113L551
Hua Hua
Tau Wae: 195-078-113L551
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.195-078-113L551.pdf2.195-078-113L551.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 195-078-113L551
Tau Wae 195-078-113L551 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9347 pcs Pepa Raraunga 1.195-078-113L551.pdf2.195-078-113L551.pdf
Packaging Tray Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Feature Feature Housing/Shell (4-40) Ngā āhuatanga Grounding Indents, Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā Stamped Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: NorComp Inc.
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD PLUG 78POS VERT SLD
I roto i te taonga: 5184 pcs
Tikiake: 195-078-113-001.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
I roto i te taonga: 4651 pcs
Tikiake: 195-078-113-551.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: MP75 59X44MM MOUNTING PLATE FOR
Tikiake:
195-078-213L031
195-078-213L031
Tikiake: 195-078-213L031.pdf
Tikiake: 195-078-113L031.pdf
Kaihanga: NorComp Inc.
195-078-213L551
195-078-213L551
Tikiake: 195-078-213L551.pdf
195-078-113L001
195-078-113L001
Tikiake: 195-078-113L001.pdf
Tikiake: 195-078-213L001.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel