195-078-113L001
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 195-078-113L001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.195-078-113L001.pdf2.195-078-113L001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 195-078-113L001
Tau Wae 195-078-113L001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7590 pcs Pepa Raraunga 1.195-078-113L001.pdf2.195-078-113L001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 195
Packaging Tray Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 4 Tau o nga Tauranga 78
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Grounding Indents, Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā Stamped Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub, High Density Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
195-062-213L551
195-062-213L551
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
I roto i te taonga: 10209 pcs
Tikiake: 195-062-213L551.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp Inc.
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD PLUG 78POS VERT SLD
I roto i te taonga: 4847 pcs
Tikiake: 195-078-113-031.pdf
RFQ
195-078-113L031
195-078-113L031
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Tikiake: 195-078-113L031.pdf
195-078-213L001
195-078-213L001
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Tikiake: 195-078-213L001.pdf
Tikiake: 195-078-113-551.pdf
Tikiake: 195-078-113L551.pdf
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: MP75 59X44MM MOUNTING PLATE FOR
Tikiake:
Tikiake: 195-062-213L031.pdf
Kaihanga: NorComp Inc.
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel