195-078-213L551
Hua Hua
Tau Wae: 195-078-213L551
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.195-078-213L551.pdf2.195-078-213L551.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 195-078-213L551
Tau Wae 195-078-213L551 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8624 pcs Pepa Raraunga 1.195-078-213L551.pdf2.195-078-213L551.pdf
Packaging Tray Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Feature Feature Housing/Shell (4-40) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Puka Puka Whakapā Stamped Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
I roto i te taonga: 5541 pcs
Tikiake: 195-078-213-551.pdf
RFQ
195-10MST
195-10MST
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: SWITCH PIANO DIP SPST 50MA 24V
I roto i te taonga: 64097 pcs
Tikiake: 195-10MST.pdf
RFQ
195-12MSN
195-12MSN
Tikiake: 195-12MSN.pdf
Kaihanga: NorComp