172-037-242R031
NorCompNorComp
172-037-242R031 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-037-242R031
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi: 172-037-242R031.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-037-242R031
Tau Wae 172-037-242R031 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13770 pcs Pepa Raraunga 172-037-242R031.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa 172, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 172037242R031
4637FA
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
Feature Feature Mating Side (4-40) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Beige
Ngā Hua e hāngai ana
172-037-281L001
172-037-281L001
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 8678 pcs
Tikiake: 172-037-281L001.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp
I roto i te taonga: 4291 pcs
Tikiake: 172-037-281-021.pdf
RFQ
172-037-242R021
172-037-242R021
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
Tikiake: 172-037-242R021.pdf
Tikiake: 172-037-242-031.pdf
172-037-242R911
172-037-242R911
Tikiake: 172-037-242R911.pdf
172-037-242R001
172-037-242R001
Tikiake: 172-037-242R001.pdf
172-037-242R011
172-037-242R011
Tikiake: 172-037-242R011.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel