172-037-242R011
NorCompNorComp
172-037-242R011 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-037-242R011
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi: 172-037-242R011.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-037-242R011
Tau Wae 172-037-242R011 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7582 pcs Pepa Raraunga 172-037-242R011.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa 172, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 172037242R011
2637FA
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Brass Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Beige Te Whakauru Backset -
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
I roto i te taonga: 3999 pcs
Tikiake: 172-037-242-911.pdf
RFQ
172-037-242R031
172-037-242R031
Kaihanga: NorComp
I roto i te taonga: 13770 pcs
Tikiake: 172-037-242R031.pdf
RFQ
Tikiake: 172-037-242-021.pdf
172-037-242R021
172-037-242R021
Tikiake: 172-037-242R021.pdf
172-037-242R911
172-037-242R911
Tikiake: 172-037-242R911.pdf
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
172-037-242R001
172-037-242R001
Tikiake: 172-037-242R001.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel