172-037-242R001
NorCompNorComp
172-037-242R001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-037-242R001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi: 172-037-242R001.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-037-242R001
Tau Wae 172-037-242R001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13091 pcs Pepa Raraunga 172-037-242R001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa 172, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 1637FNA
172037242R001
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Beige
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
I roto i te taonga: 5275 pcs
Tikiake: 172-037-242-031.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp
I roto i te taonga: 4552 pcs
Tikiake: 172-037-242-001.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR