171-037-213R051
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 171-037-213R051
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: 171-037-213R051.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 171-037-213R051
Tau Wae 171-037-213R051 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 26256 pcs Pepa Raraunga 171-037-213R051.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 500V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 171
Packaging Bulk Tae Mahi -50°C ~ 100°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyamide (PA9T), Nylon 9T Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga Board Lock Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal