171-037-213R011
NorCompNorComp
171-037-213R011 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 171-037-213R011
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: 1.171-037-213R011.pdf2.171-037-213R011.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 171-037-213R011
Tau Wae 171-037-213R011 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 38268 pcs Pepa Raraunga 1.171-037-213R011.pdf2.171-037-213R011.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 171
Packaging Tray Ētahi Ingoa 171037213R011
5237FE
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A