171-037-213R001
NorCompNorComp
171-037-213R001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 171-037-213R001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: 1.171-037-213R001.pdf2.171-037-213R001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 171-037-213R001
Tau Wae 171-037-213R001 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 57862 pcs Pepa Raraunga 1.171-037-213R001.pdf2.171-037-213R001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 171
Packaging Tray Ētahi Ingoa 171037213R001
4237FE
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā Stamped Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
171-037-213R011
171-037-213R011
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 38268 pcs
Tikiake: 171-037-213R011.pdf
RFQ
171-050-101L001
171-050-101L001
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
I roto i te taonga: 39657 pcs
Tikiake: 171-050-101L001.pdf
RFQ
Tikiake: 171-037-212-011.pdf
171-037-203L031
171-037-203L031
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Tikiake: 171-037-203L031.pdf
Tikiake: 171-037-212-911.pdf
171-037-213R911
171-037-213R911
Tikiake: 171-037-213R911.pdf
171-037-213R051
171-037-213R051
Tikiake: 171-037-213R051.pdf
171-037-213R031
171-037-213R031
Tikiake: 171-037-213R031.pdf
171-037-213R021
171-037-213R021
Tikiake: 171-037-213R021.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel