UVR2A330MPD
NichiconNichicon
UVR2A330MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR2A330MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR2A330MPD.pdf2.UVR2A330MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR2A330MPD
Tau Wae UVR2A330MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 938558 pcs Pepa Raraunga 1.UVR2A330MPD.pdf2.UVR2A330MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 360mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1146
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR2A330MPD1TA
UVR2A330MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL