UVR2A222MRD6
NichiconNichicon
UVR2A222MRD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR2A222MRD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR2A222MRD6.pdf2.UVR2A222MRD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR2A222MRD6
Tau Wae UVR2A222MRD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58935 pcs Pepa Raraunga 1.UVR2A222MRD6.pdf2.UVR2A222MRD6.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 2.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.76A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1154
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose