UVR2A2R2MDD1TD
NichiconNichicon
UVR2A2R2MDD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR2A2R2MDD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR2A2R2MDD1TD.pdf2.UVR2A2R2MDD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR2A2R2MDD1TD
Tau Wae UVR2A2R2MDD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1963752 pcs Pepa Raraunga 1.UVR2A2R2MDD1TD.pdf2.UVR2A2R2MDD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12817-3
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR2A222MRD
UVR2A222MRD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 61009 pcs
Tikiake: UVR2A222MRD.pdf
RFQ
UVR2A331MHA
UVR2A331MHA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 5797 pcs
Tikiake: UVR2A331MHA.pdf
RFQ
UVR2A2R2MDD
UVR2A2R2MDD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL