UVR1E153MRA
NichiconNichicon
UVR1E153MRA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1E153MRA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1E153MRA.pdf2.UVR1E153MRA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1E153MRA
Tau Wae UVR1E153MRA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4647 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1E153MRA.pdf2.UVR1E153MRA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 3.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.37A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 15000µF Nga tono General Purpose