UVR1E103MRA
NichiconNichicon
UVR1E103MRA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1E103MRA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1E103MRA.pdf2.UVR1E103MRA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1E103MRA
Tau Wae UVR1E103MRA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4655 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1E103MRA.pdf2.UVR1E103MRA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.45A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR1E153MRA6
UVR1E153MRA6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 4965 pcs
Tikiake: UVR1E153MRA6.pdf
RFQ
UVR1E103MRA6
UVR1E103MRA6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 25V RADIAL