UVR1E103MRD6
NichiconNichicon
UVR1E103MRD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1E103MRD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1E103MRD6.pdf2.UVR1E103MRD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1E103MRD6
Tau Wae UVR1E103MRD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63151 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1E103MRD6.pdf2.UVR1E103MRD6.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 2.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.335A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1072
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR1E220MDD
UVR1E220MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 1430431 pcs
Tikiake: UVR1E220MDD.pdf
RFQ
UVR1E103MRA
UVR1E103MRA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 4655 pcs
Tikiake: UVR1E103MRA.pdf
RFQ
UVR1E103MRD
UVR1E103MRD