UVR0J471MED
NichiconNichicon
UVR0J471MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR0J471MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR0J471MED.pdf2.UVR0J471MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR0J471MED
Tau Wae UVR0J471MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1136077 pcs Pepa Raraunga 1.UVR0J471MED.pdf2.UVR0J471MED.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 320mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1006
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR0J470MDD6TP
UVR0J470MDD6TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 1477599 pcs
Tikiake: UVR0J470MDD6TP.pdf
RFQ
UVR0J471MED1TA
UVR0J471MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 1690720 pcs
Tikiake: UVR0J471MED1TA.pdf
RFQ
UVR0J471MED1TD
UVR0J471MED1TD