UVR0J470MDD6
NichiconNichicon
UVR0J470MDD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR0J470MDD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR0J470MDD6.pdf2.UVR0J470MDD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR0J470MDD6
Tau Wae UVR0J470MDD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 816843 pcs Pepa Raraunga 1.UVR0J470MDD6.pdf2.UVR0J470MDD6.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 95mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 190mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 47µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR0J470MDD1TA
UVR0J470MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 1211749 pcs
Tikiake: UVR0J470MDD1TA.pdf
RFQ
UVR0J333MRD
UVR0J333MRD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33000UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 76093 pcs
Tikiake: UVR0J333MRD.pdf
RFQ
UVR0J470MDD
UVR0J470MDD
Tikiake: UVR0J470MDD.pdf
UVR0J470MDD1TD
UVR0J470MDD1TD
Tikiake: UVR0J470MDD1TD.pdf
UVR0J470MDD6TP
UVR0J470MDD6TP