UVR0J472MHD1TO
NichiconNichicon
UVR0J472MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR0J472MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR0J472MHD1TO.pdf2.UVR0J472MHD1TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR0J472MHD1TO
Tau Wae UVR0J472MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156570 pcs Pepa Raraunga 1.UVR0J472MHD1TO.pdf2.UVR0J472MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 1.55A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7825A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5900-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4700µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR0J471MEA
UVR0J471MEA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 5805 pcs
Tikiake: UVR0J471MEA.pdf
RFQ
UVR0J472MHD
UVR0J472MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL