UVP1H470MPD
NichiconNichicon
UVP1H470MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVP1H470MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVP1H470MPD.pdf2.UVP1H470MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVP1H470MPD
Tau Wae UVP1H470MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 353805 pcs Pepa Raraunga 1.UVP1H470MPD.pdf2.UVP1H470MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UVP Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6090
UVP1H470MPD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
UVP1H331MHD1TN
UVP1H331MHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 162721 pcs
Tikiake: UVP1H331MHD1TN.pdf
RFQ
UVP1H470MPD1TD
UVP1H470MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL