UVP1HR47MDD
NichiconNichicon
UVP1HR47MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVP1HR47MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVP1HR47MDD.pdf2.UVP1HR47MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVP1HR47MDD
Tau Wae UVP1HR47MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1024541 pcs Pepa Raraunga 1.UVP1HR47MDD.pdf2.UVP1HR47MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVP Ripple Current @ Low Frequency 11mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 22mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16130
UVP1HR47MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 0.47µF
Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
UVP1H4R7MDD1TA
UVP1H4R7MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 881864 pcs
Tikiake: UVP1H4R7MDD1TA.pdf
RFQ
UVP1HR47MDD1TA
UVP1HR47MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL