UVP1H3R3MDD
NichiconNichicon
UVP1H3R3MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVP1H3R3MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVP1H3R3MDD.pdf2.UVP1H3R3MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVP1H3R3MDD
Tau Wae UVP1H3R3MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1092238 pcs Pepa Raraunga 1.UVP1H3R3MDD.pdf2.UVP1H3R3MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVP Ripple Current @ Low Frequency 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 54mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6089
UVP1H3R3MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3.3µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
UVP1H3R3MDD1TD
UVP1H3R3MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1503309 pcs
Tikiake: UVP1H3R3MDD1TD.pdf
RFQ
UVP1H3R3MDD1TA
UVP1H3R3MDD1TA
Kaihanga: Nichicon