UUG2A221MNQ6MS
NichiconNichicon
UUG2A221MNQ6MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUG2A221MNQ6MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUG2A221MNQ6MS.pdf2.UUG2A221MNQ6MS.pdf3.UUG2A221MNQ6MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
225 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUG2A221MNQ6MS
Tau Wae UUG2A221MNQ6MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UUG Ripple Current @ Low Frequency 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 997.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 220µF