UUG2A221MNQ1MS
NichiconNichicon
UUG2A221MNQ1MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUG2A221MNQ1MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUG2A221MNQ1MS.pdf2.UUG2A221MNQ1MS.pdf3.UUG2A221MNQ1MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUG2A221MNQ1MS
Tau Wae UUG2A221MNQ1MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UUG Ripple Current @ Low Frequency 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 997.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-17479-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose