UUG2A101MNQ1MS
NichiconNichicon
UUG2A101MNQ1MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUG2A101MNQ1MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUG2A101MNQ1MS.pdf2.UUG2A101MNQ1MS.pdf3.UUG2A101MNQ1MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUG2A101MNQ1MS
Tau Wae UUG2A101MNQ1MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UUG Ripple Current @ Low Frequency 440mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Original-Reel® Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-17700-6 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 100µF