USV1A330MFD1TP
NichiconNichicon
USV1A330MFD1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USV1A330MFD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USV1A330MFD1TP.pdf2.USV1A330MFD1TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USV1A330MFD1TP
Tau Wae USV1A330MFD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 462557 pcs Pepa Raraunga 1.USV1A330MFD1TP.pdf2.USV1A330MFD1TP.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa USV Ripple Current @ Low Frequency 47mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
USV1C100MFD1TE
USV1C100MFD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 865578 pcs
Tikiake: USV1C100MFD1TE.pdf
RFQ
USV1A101MFD1TE
USV1A101MFD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 10V THRU HOLE
I roto i te taonga: 427799 pcs
Tikiake: USV1A101MFD1TE.pdf
RFQ
USV1A330MFD
USV1A330MFD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL