USV1C100MFD1TE
NichiconNichicon
USV1C100MFD1TE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USV1C100MFD1TE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USV1C100MFD1TE.pdf2.USV1C100MFD1TE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USV1C100MFD1TE
Tau Wae USV1C100MFD1TE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 865578 pcs Pepa Raraunga 1.USV1C100MFD1TE.pdf2.USV1C100MFD1TE.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa USV Ripple Current @ Low Frequency 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 43.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17438-3
USV1C100MFD1TE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
USV1C101MFD1TE
USV1C101MFD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE
I roto i te taonga: 357246 pcs
Tikiake: USV1C101MFD1TE.pdf
RFQ
USV1C100MFD
USV1C100MFD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL