USV1A101MFD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USV1A101MFD1TE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 10V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.USV1A101MFD1TE.pdf2.USV1A101MFD1TE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USV1A101MFD1TE
Tau Wae USV1A101MFD1TE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 10V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 427799 pcs Pepa Raraunga 1.USV1A101MFD1TE.pdf2.USV1A101MFD1TE.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa USV Ripple Current @ Low Frequency 96mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 144mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
USV0J470MFD
USV0J470MFD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 467979 pcs
Tikiake: USV0J470MFD.pdf
RFQ
USV1A220MFD
USV1A220MFD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 392538 pcs
Tikiake: USV1A220MFD.pdf
RFQ
USV1A101MFD
USV1A101MFD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL