URY2W6R8MHD
NichiconNichicon
URY2W6R8MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URY2W6R8MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URY2W6R8MHD.pdf2.URY2W6R8MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URY2W6R8MHD
Tau Wae URY2W6R8MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 133176 pcs Pepa Raraunga 1.URY2W6R8MHD.pdf2.URY2W6R8MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa URY Ripple Current @ Low Frequency 38mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60.8mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17216
URY2W6R8MHD-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 6.8µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URY2W100MHD1TN
URY2W100MHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 88646 pcs
Tikiake: URY2W100MHD1TN.pdf
RFQ
URY2W6R8MHD1TO
URY2W6R8MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL